جزئیات پذیرش دانشجو پردیس خودگردان دانشگاه علامه طباطبایی

جزئیات پذیرش دانشجو پردیس خودگردان دانشگاه علامه طباطبایی

دانشگاه علامه طباطبایی به عنوان بزرگترین دانشگاه علوم انسانی در راستای ارتقای کیفیت آموزشی و به منظور سنجش علمی و بررسی سوابق علمی، آموزشی و پژوهشی به صورت نیمه متمرکز دانشجوی دکتری می پذیرد.
داوطلبان دوره پردیس این دانشگاه صرفاً براساس بررسی سوابق علمی و مصاحبه که روزهای سه شنبه و چهارشنبه و پنج شنبه یکم، دوم و سوم تیرماه برگزار می شود، پذیرش خواهند شد.
ثبت نام برای بررسی سوابق علمی و مصاحبه از روز یکشنبه ۱۶ خردادماه تا روز پنجشنبه ۲۰خردادماه انجام می شود.
داوطلبان برای ثبت نام در این دوره ها باید به نشانی AZMOON.ATU.AC.IR مراجعه کنند.

مدارک مورد نیاز برای شرکت در آزمون شفاهی(مصاحبه)
۱ .اصل و تصویر شناسنامه و کارت ملی
۲٫یک قطعه عکس ×۴ ۳ پشت نویسی شده
۳ . اصل و تصویر مدارک کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد به همراه ریز نمرات
تبصره: برای دانشجویان سال آخر دوره کارشناسی ارشد، گواهی تأیید شده دانشگاه محل تحصیل مبنی بر فارغ التحصیل شدن تا تاریخ ۳۱ / ۶ / ۹۵ با ذکر معدل به همراه ریز نمرات
۴٫ فرم تکمیل شده مشخصات فردی، سوابق آموزشی و پژوهشی (فرم شماره ۱ )به همراه اصل مدارک درخواستی
۵ . آن دسته از پذیرفته شدگان که با استفاده از سهمیه مربیان در چند برابر ظرفیت قرار گرفتهاند در صورتی میتوانند در مصاحبه شرکت نمایند که کلیه شرایط و ضوابط آیین نامه ادامه تحصیل مربیان) ابلاغی از طرف وزارت علوم، تحقیقات فناوری ( را دارا بوده و ملزم به ارائه اصل گواهی مبنی بر عضو هیأت علمی رسمی قطعی یا رسمی آزمایشی دانشگاه های تابعه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با تأیید بالاترین مقام مسئول میباشند.
۶  . پذیرفته شدگان مرد باید از لحاظ خدمت وظیفه عمومی با توجه به بند ” مقررات وظیفه عمومی ” مندرج در دفترچه راهنمای شرکت در آزمون ورودی دوره دکتری (نیمه متمرکز) سال ۱۳۹۵ یکی از شرایط را دارا باشند.
توجه: علاوه بر مدارک بالا، همراه داشتن مدارک ذکر شده در فرم شماره ۱ (فرم مشخصات فردی، سوابق آموزشی وپژوهشی) الزامی است. ضمناً در صورتی که مقالات دارای نمایه معتبر (همانند ISI و SCOPUS و…..) باشد، حتماً در روز مصاحبه ارائه گردد و در صورت عدم ارائه، امتیاز تعلق نخواهد گرفت.
برای دریافت اطلاعات بیشتر فایل Pdf را دانلود کنید.

pardis


telegram2 files