همایش اعتیاد و جوانان با امتیاز بازآموزی

همایش اعتیاد و جوانان با امتیاز بازآموزی

به گزارش سایک نیوز همایش اعتیاد و جوانان به همت معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم و تحقیقات تهران و با همکاری سازمان نظام روان شناسی و مشاوره و همچنین ستاد مبارزه با مواد مخدر در روز سه شنبه یازدهم اسفندماه ۱۳۹۴ در سالن علامه حلی، ساختمان علوم انسانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران برگزار می گردد.

این همایش با هدف آشنایی و آگاه سازی دانشجویان از اعتیاد در دنیای امروز، عوارض جسمانی و روانی مصرف آنها، عوامل زمینه ساز روان شناختی اعتیاد و رویکردهای روان شناختی درمان اعتیاد برگزار می گردد.

گفتنی است در نشست تخصصی این همایش، که با حضور اساتیدی همچون دکتر حسن احدی، دکتر فریبرز باقری، دکتر پرویز افشار، دکتر خدیجه ابوالمعالی و دکتر امیرمسعود رستمی برگزار می شود به پرسش های دانشجویان، در زمینه مواد محرک در دنیای امروز پاسخ داده می شود .

همچنین پس از برگزاری این همایش، سه کارگاه تخصصی با عناوین:
۱٫ پیشگیری اولیه با رویکرد هوش اجتماعی، توسط دکتر هومن نارنجی ها
۲٫ نقش معنویت در پیشگیری از اعتیاد، توسط دکتر مجید قربانی و دکتر مریم کلهر
۳٫ روانگردان ها از واقعیت تا توهم، توسط دکتر امیرمسعود رستمی با امتیاز سازمان نظام روان شناسی و مشاوره جمهوری اسلامی ایران برگزار می شود.

لازم به ذکر است حضور در این همایش تخصصی برای فارغ التحصیلان و دانشجویان رشته های روان شناسی و مشاوره آزاد است و در پایان نیز برای همه شرکت کنندگان این همایش، گواهی حضور صـادر خواهد شد.
علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در ساعات اداری با شماره تلفن ۴۴۸۶۵۲۸۴ تماس حاصل فرمایند.


telegram2 files