هفتمین همایش بین المللی علوم شناختی

هفتمین همایش بین المللی علوم شناختی

به گزارش سایک نیوز به نقل از پایگاه پژوهشکده علوم شناختی، هفتمین همایش بین المللی علوم شناختی  (ICCS 2017)  در اردیبهشت ۱۳۹۶ در تهران و به همت پژوهشکده علوم شناختی برگزار خواهد شد.
لازم به ذکر است در این همایش دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایران و حمایت ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی مشارکت داشته و از ۱۰ تا ۱۴ اردیبهشت ۹۶ در مرکز بین المللی همایش های رازی برگزار می شود.

محورهای همایش شامل:

عصب شناسی شناختی
روان شناسی شناختی
آموزش و پرورش شناختی
فلسفه ذهن
هوش مصنوعی و مدلسازی شناختی
بازتوانی شناختی
نقشه برداری و تصویر برداری مغز
ارزیابی شناختی
زبان شناسی شناختی 
عصب شناختی بالینی ( با تاکید بر اوتیسم و آلزایمر) 
شناخت اجتماعی

 

poster shenakhti latin
همایش علوم شناختی هر دو سال یکبار با شرکت دانشجویان، اساتید و پژوهشگران ایرانی و غیر ایرانی حوزه های علوم و فناوری های شناختی  برگزار می شود. یکی از اهداف پژوهشکده علوم شناختی کمک و مشارکت در فراهم ساختن بستر لازم برای گردآوری، تبادل اطلاعات و تجربیات و گسترش همکاری های علمی و پژوهشی و طراحی و اجرای پروژه های مشترک بین مراکز علمی، پژوهشی، آموزشی و شرکت ها و موسسات دانش بنیان کشور در حوزه های علوم شناختی و همچنین توسعه  مبادلات علمی و پژوهشی در این شاخه جدید علمی آنها با مراکز پژوهشی و آموزشی سایر کشورها با نگاه ویژه به کشورهای اسلامی  است.

مجموعه چکیده مقاله ها ی پذیرفته شده از سوی همایش هفتم در نشریه علمی “ Basic and Clinical NEUROSIENCE “ منتشرخواهد شد. شرکت کنندگان در این همایش از امتیار بازآموزی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و سازمان نظام روان شناسی و مشاوره جمهوری اسلامی ایران برخوردار می شوند.

گفتنی است که فرصت ارسال چکیده مقالات به هفتمین همایش بین المللی علوم شناختی ICCS 2017تا ۱۵ دی ماه ۱۳۹۵ تمدید شده است. هیات علمی این همایش از کلیه پژوهشگران، استادان و دانشجویان علاقمند به حوزه علوم شناختی  دعوت می نمایند تا چکیده مقالات خود را از طریق سامانه اینترنتی همایش به نشانی iccs.iricss.org به دبیرخانه ارسال نمایند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *