برنامه‌های معاونت جوانان در هفته ازدواج تشریح شد

برنامه‌های معاونت جوانان در هفته ازدواج تشریح شد

 

مدیرکل دفتر برنامه ریزی و نظارت بر امور جوانان وزارت ورزش و جوانان ، برنامه‌های معاونت جوانان در هفته ازدواج را تشریح کرد.

 

 

 

مهندس سیدجواد رضوی، در خصوص برنامه های وزارت ورزش و جوانان در هفته ازدواج گفت: علاوه بر جشنواره هایی که برای ایجاد نشاط در جامعه و همچنین ترویج فرهنگ ازدواج و ازدواج آگاهانه و آسان انجام خواهد شد، برنامه ریزی شده که استفاده از خدمات مشاوره به صورت رایگان یا تعرفه بسیار پایین به مناسبت هفته ازدواج برگزار شود.

وی ادامه داد: برگزاری کارگاه‌های مهارتهای زندگی به صورت هدفمند و متناسب با تعداد شهرستان‌ها و به طور یکپارچه در شهرستانهای استانها از دیگر برنامه های معاونت جوانان در هفته ازدواج است.

مدیرکل دفتر برنامه ریزی و نظارت بر امور جوانان وزارت ورزش و جوانان در ادامه افزود: عملکرد معاونت جوانان در استانها در حوزه ازدواج مورد ارزیابی قرار می گیرد. همچنین با توجه به اهمیت این موضوع، شاخص ارزیابی استانها را مورد بازنگری قرار دادیم و در همین راستا اساس رویکردها و برنامه های که برای سال ۹۷ مبتنی بر برنامه ششم توسعه تدوین کردیم.

رضوی تاکید کرد: همه این فعالیتها در دل شاخص ها گنجانده شده که به نوعی این شاخص ها نقشه راه ادارات کل استانها در حوزه مرتبط با این اداره کل خواهد بود. در این خصوص نقطه نظرات استانها را گرفتیم تا آنها را نهایی کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر


1 دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *